Koloskopie neboli koleno-skopie


Kdysi jsem si tím taky prošel, nebolelo - hadička byla kluzká a akorát v zatáčkách to bylo nepříjemné.

Jediné co bylo strašné - vypít tolik "dobré" tekutiny za tak krátký čas před zákrokem. Verdikt zněl jasně - tady problém nebude, po dvou měsících hospitalizace a vyšetření "pokus omyl" bylo nakonec vyhráno - borelioza...

Tak sestři, jak to vidíte - kterej z těch tří tam zavedeme.....

18 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. ...ale že jsem si tenkrát vytrpěl - nastoupil jsem tam s lejtkem které bylo jednou takové - a první verdikt zněl jasně - zánět žil, ještě že jsem to všechno přežil :))) Lejtko po neúspěšné dvoutýdenní léčbě proti zánětu žil nakonec otevřeli a zjistilo se že mi praskla cysta pod kolenem a vše mi nateklo na sval.Je pravda že jsem pár týdnů v práci tušil že je nějaké větší a že jsem si při jednom kleknutí připadal že - ano teď se tam něco stalo, na omak jakoby se mi tam rozlil tvaroh a najednou to i víc bolelo. Po zašití ale nebyl všem pokusům konec - najednou chodilo zírat více doktorů, netvrdím že jsem byl pro ně oříšek ale nebyl jsem "lehký případ" :D Vyšetření jsem prodělal, netvrdím že všechny ale - kolonoskopii(dolem),gastroskopii(horem),cétéčko,magnetickou rezonanci,vyšetření srdce - alespoň vím že mi jedna chlopeň tolik nedomyká no a spousty dalších - nakonec se ale pravda ukázala...tak sláva nazdar klíšťatům a doktorům :) Titulek tedy není vůbec překlep ale trošku ironie :)) Dík za kuk Luboši :)

   Vymazat
  2. ... buď na sebe prosím opatrnej ... :-)

   Vymazat
 2. Zatím jsem nedovolil, aby do mně cokoliv strkali...
  Krásný obrazy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cizí tělesa do těla jen v nevyhnutelných případech :)) Dík Jirko

   Vymazat
 3. Au, já bych, prosím, radši žádnej :-) Moc se mi líbí fotky, Petře. A budu si to pamatovat pro všechny případy, včera mi na pohotovosti vytahovali klíště z koutku oka :-)) Nekecám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)) Tak tam jsem ho ještě neměl ale každý rok alespoň jedno tahám z různých míst :)) Doma sice sprej máme ale... kdo chce kam... že prý pomáhá i pivo když se vypije - člověk ho pak v lese potí a klíšťatům se na člověka nechce, kdo ví :) Dík za kuk Leni :)

   Vymazat
 4. zastím jsem na nikoho s hadičkou v ruce zadek vystrkovat nemusel :-)

  OdpovědětVymazat
 5. hm, ... fotky - mňam! ... no, a to ostatné ... :-) - - -

  i tu som si však spomenul na Filipa T. - Tebe čo povedali lekári? - je, či nie je v tele tma? ;-) ...

  Peter, držím palce, vylieč sa! ... palo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju Palo, myslím že jsem ok,už je to staršího data ale ono, člověk si nemůže být jistý nikdy a zda je uvnitř světlo či tma, myšlenka co mi nahnala trochu husinu....

   Vymazat
 6. výborně, Petře... moc se mi líbí

  OdpovědětVymazat

Kam dál? Oblíbené příspěvky