PF 2014Tonoucí se stébla chytá. Ale není ani stébélka, ani malého šlahounku, kterého by bylo možné se zachytit. Žádná fazole nevyroste, není kam šplhat. Stojíme na pokraji, vše je marné. Marnost nad marnost...

Marné je plakat, marné je ronit slzy, marné je předstírat zármutek... marné je zastírat, že se nám na tom pokraji sakra líbí! ;-))
Pro VÁS, milí Po-krajané!
(a spol.)
;-)

14 komentářů:

 1. ... Šťastné a veselé ... ...
  ;-), ďakujem, palo.

  OdpovědětSmazat
 2. I Tobě přeji a víš co, máš sakra recht!

  OdpovědětSmazat
 3. Nadpozemsky až Nebesky krásné :)...je krásně na pokraji

  OdpovědětSmazat
 4. Barunko, Ty jsi prostě z nebes - krásné

  OdpovědětSmazat
 5. Opožděně i Tobě Baru....šťastné a veselé :-)
  Krásné Péefko

  OdpovědětSmazat
 6. Nechal jsem si psaní až na dnes zcela umyslně. Nemám totiž příliš v oblibě zvyk "elekronických" přání, jsem asi hold staromilec, ale bývalo to kdysi krásné, přijde mi, že více člověčí.
  To ovšem neznamená, že bych ti nic takového nechtěl popřáti. Věřím, že svátky jsi si užila, že jsi se nenechala vyvést z pohody jakou jsi si naplánovala, a do nového roku přeji ti splnění všech snů a přání, ať už se týkají věcí pozemských či nebeských... Snů, které se tak jako flitříky radovánek, jako vločky romantických přání či jako realistické kapky všedních radostí budou stále snášet za Tvými okny (tak jako se snášejí stále a Tys je předala nám dalším)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc hezké... Máš samozřejmě pravdu, bývávalo... Děkuji, Jirko. :-)

   Smazat
 7. Pro Vás milí Po-krajané - to mi udělalo velikej úsměv. Já ty PFka normálně vůbec nemusím, ale tohle prostě musím, asi pro tu upřímnost. Děkuju, Baru:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, za tu výjimku. ;-)) Děkuji, Františku. :-)

   Smazat

Kam dál? Oblíbené příspěvky