KT 00005


Vstup do kanceláře se rovnal vhozené výbušnině.

Rozhovor ustal a dveře se rozestoupily těm od starých knih.

Na stole staré knihy, ale oči stále zalepené vlivem nezřízené myslivosti a medové míchanice s nádechem leštidla na vlaky.

Iniciály vzývaly k tanci koncové viněty a nečitelné vpisky se řehtaly tupým výrazům neschopným rozluštit ve výsledku nezajímavou zprávu o způsobu nabytí.

 Ztrácející se sazba jako jediná soucitně hleděla do unavených očí.

Ve stavu exempláře se velice často odrážel stav tělesné schránky.

6 komentářů:

 1. A teď nevím, či jsi něco v práci provedla, či jen fikce.
  Nad fotkou přemýšlím a nevím ji konec. Ale až ho najdu!
  :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jirko, nene, v práci jsem nic neprovedla. :-) Celá tato série není fikce, těžko se ale slovně popisuje. Významů a interpretací může být jistě nepřeberné množství. A dej vědět, až ten konec najdeš. ;-) Děkuji!

  OdpovědětVymazat
 3. Jak jsi někde psala... já nemám zimní spánek. Jen vlny neklidu, nečinnosti a činnosti a některý věci se musí vstřebat. Tady by byla škoda střelit rovnou koment od boku, jako že se mi to dost líbí. Ne. Mně se to dost líbí... Bylo by super jednou tyhle věci všech hromadně posbírat a vydat něco jako tištěnou ročenku na pokraji, nebo jak se těmhle věcem říká. Díky za tohle, užil jsem si to...

  OdpovědětVymazat
 4. Františku, třeba se nám někdy povede něco takového zrealizovat. S tím zimním spánkem... však víš, bavili jsme se o tom osobně. ;-) A děkuji!

  OdpovědětVymazat
 5. Fakt radosť pozerať, čítať ... Čistá radosť, zmysel ... Som presvedčený, že tieto veci prežijú, ... aj keď by malo ísť "iba" o éter ...

  OdpovědětVymazat

Kam dál? Oblíbené příspěvky