O NaPokraji

NaPokraji je prostor všech kumštýřů, ať už jsou to poetové, fotolapkové, hudebníci či výtvarníci, kteří se aspoň na chvilku ocitli na pokraji. A je to i prostor těch, kteří se za nimi na pokraj někdy rádi podívají. 


Nechcete přijít o to co se NaPokraji šustne? V pravém sloupci nově naleznete možnost přihlásit se k odběru novinek emailem. Stačí se jen trošku proklikat.


Psal se sedmej měsíc roku dvoutisíctýhodvanáctýho:


Bylo koncem července a do Olomouce mířily v těsném sledu za sebou dva vlaky. Jeden z Plzně a druhý ze Zábřeha. V jednom Vrba v druhém Trnka. 
Pozdravili se a šli na pivo. 
V hospodě plný mániček s přiopilým čišníkem vypili těch piv každej pět. Možná by jich bylo i víc, ale to by asi těžko společně vymysleli tento fotoblog.
Dohodli se, že si na něj přizvou i další přátele, fotografy, poety...
...prostě básníky světla.
Některé k jednorázové výstavce, některé k dlouhodobému publikování. 
A nenastavují tomuto blogu ani žádná uživatelská pravidla, proč taky se snažit spoutávat něco, co se spoutat nedá. Jen si přejí, aby se návštěvníci chovali slušně. 
Pak už zase spěchali na svý vlaky.

2 komentáře:

  1. Dobrý den,
    chystáme se zorganizovat v létě 2022 umělecko-kulturní festival v příhraničních výběžcích (osoblažský, šluknovský, broumovský apod.). Chtěli jsme použít název Na Okraji, ale ten je již bohužel "obsazen". Rádi bychom tedy použili název Na Pokraji. Jelikož máte stránky tohoto názvu, tak ač se asi nejedná o ochrannou známku, žádám vás tímto o laskavé svolení. Jinak také píšu a vydávám některé své básnické sbírky, viz www.nakladatelstvipampeliskov.cz Přeji mnoho štěstí a inspirace! Srdečně Mgr.et Bc. Eliška Fojtová

    OdpovědětVymazat
  2. Dobrý den, pokud na tom festivalu nebude hrát Michal David, popř. číst Karel Sýs, nemám s tím problém. S pozdravem Druhý otec zakladatel et básník et kuřák silných cigaret František Vrba

    OdpovědětVymazat

Kam dál? Oblíbené příspěvky